Recente activiteiten

  • 27/10 Mosselfeest *
  • 01/12 Teerfeest
  • 02/12 Geen Les
  • 16/12 Kerstman
  • 29/12 Kerstwandeling*
  • 12/01 Algemene Ledenvergadering

Inschrijving wedstrijden

Links

Hondenscholen

B.B.C.C.

943

wim.corthout@pandora.be

Best of Friends

1107

info@bestoffriends.be

Betekomse Hondenvrienden

962

edecoster@belgacom.net

Bonheidense Hondenvrienden 892 bonheidensehv@yahoo.com

Chien de defense de Robermont

 

paul.parmentier@belgacom.net

CCH Les Rebelles   lexada@yahoo.com

De Dappere Vriend Herentals

846

Vissersdirk@village.uunet.be

De Eendracht Menen 571 roger.loonis@ping.be
De Liereman   info@hsdeliereman.be

De Moedige Bijters Schoten

860

chris.vanhole@pi.be

De natte neuzen (Meerhout)

1081

marc.maes165@yucom.be

De parels van Brabant

1042

johandemars@vt4.net

De schalkse hondenvrienden

1115

schalkse.hv@pandora.be

De Trouwe Hond Lauwe

871

tom.huysentruyt@yucom.be

De Trouwe Vriend Laakdal

745

baptisth@pi.be

E.C. de Maitre Chien - Marbais

1046

alain.mabille@gate71.be

English Sheepdog Club

1100

walter.tersago@belgacom.net

Grasheidse hondenvereniging

908

mail@ghv.be

HBHV Lichtaart

911

info@hbhv.be

H.C. 't Leirekesdomein

810

leireken@angelfire.com

H.C. Raad en Daad

944

marcvickx2@vt4.net

H.C. Te Lande

825

ludo.deman@village.uunet.be

H.S. 't Kruierke

1163

kruierke@hondenschool.net

H.S. Akela

A991017

Johan.Luyckx@tvd.be

H.S. Artevelde

828

hondenschool.artevelde@wol.be

H.S. De Brave Bakelanders

1085

hs.debooserewim@belgacom.net

H.S. De Waakhond

1108

dewaakhond@pandora.be

H.S. Easy Mechelen

848

kurt.bleys@pandora.be

H.S. Filos Moerbeke

949

filos@welcome.to

H.S. Kuurne

 

de.smet.jurgen@skynet.be

H.S. Neerpelt

975

Ronny.Geunes@skynet.be

H.S. Pavlov Leuven

1005

pavlov@online.be

H.S. Zandhoven

 

hondenschool.zandhoven@pandora.be

H.S.Zottegem

 

et.cooman@belgacom.be

H.V. Baarle

795

hvbaarle@skynet.be

H.V. De Spetser   xieno@pandora.be

H.V.der Netevallei

1049

luc.branders3@pi.be

H.V. Middelkerke

869

roland.pilaeis@yucom.be

H.V. Terschelde

778

terschelde.verhelst@pi.be

Haachtse H.C. Thor

864

lodewijk.van.den.eynde@pandora.be

Happy Dog Stene Dorp

904

happydog@pandora.be

Honden Unief Leuven

1035

honden.unief.leuven@online.be

K.K.K.-Turnhout

578

Waltervandenbroeck@VT4.net

K.V.Genebos

779

joris w@tiscalinet.be

Kemphosch - Rijkevorsel

765

kemphosch@planetinternet.be

Kesselse H.S.

906

michel.van.herrewege@pandora.be

Kyn. Akademie Hoeilaart

1017

yves.michaux@agility.be

L'ami fidèle

900

marc.poppe@advalvas.be

Ledegemse H.S.

1039

gdoise@pi.be

Lichterveldse H.S.

843

joel.vanlerberghe@skynet.be

NHV Westerlo

819

nhv.westerlo@telenet.be

Mijn Trouwe Vriend Neeroeteren

954

eddyveugen@skynet.be

Onze Hond De Pinte

755

barbara.vdg@pandora.be

Onze hondenschool Kapellen

1102

inge.wouters1@pandora.be

H.S. Pallieter

1127

hspallieter@skynet.be

Sport Canin Antheit

780

gramm@skynet.be

St. Rombouts

703

joseph.van.hummelen@skynet.be

't Hasselts hondje

925

hashon@online.be

Tieltse Hondenvereniging

918

tieltse.hv@tiscali.be

Utilite, Flair et Defense

784

ufd.namur@infonie.be

V.H.V.-Lille

840

info@vhvlille.be

Zutendaalse Vrije Hondenschool

 

eddy.gregoor@pandora.be

 

Allerlei:

Hondensport Forum
Belgische Fly-ball Federatie
http://www.dierenvrienden.be/index.mv
http://www.doggy.net/rassen-frame.htm
http://www.hondenportaal.be/
http://honden.smiley.be/
http://www.honden.nl/Hondenscholen/Belgie/
http://www.honden.be/
http://www.huisdierendokter.nl/
www.kkush.be
www.kmsh.be
http://www.rashondenonline.com/
www.woef.be
 http://www.a-z.be/honden.html

Contacteer ons

HBHV Lichtaart
Hukkelbergse weg 2, 2460 Lichtaart
014/ 21 19 71
info@hbhv.be voor info allerlei
wedstrijd@hbhv.be enkel voor info over wedstrijden